Empatech Makina 2015 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş, Türkiye genelinde müşterilerinin memnuniyeti üzerine inşa edilmiş, kurumsal, makina üretimi yapan bir firmadır. Müşterilerimiz için kalite odaklı olmakla beraber, her zaman en uygun üretim fiyatları, hızlı termin ve zamanında teslimat sunuyor olmamız bizi sektörümüzde yükselen bir değer haline getirmektedir.

Günümüzde teknolojik ilerlemeler sayesinde her geçen gün her sektörde insan yükü azalmaktadır. Özellikle ağır boruların ve profillerin artık insan gücüyle değil makina ile yapılması gerekmektedir. Empatech Makina olarak boru ve profil paketleme makinası üretmekteyiz. Bunun yanısıra makinalarımızı Avrupa standartlarının da üzerine çıkarabilmek ve müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri sunmak için AR-GE çalışmalarımız da devam etmektedir.

Üretim politikamız, verimliliğe dayalı, çözüm odaklı, yenilikçi süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alınarak sıfır hatayı hedeflemektir.

Ayrıca firmamız bünyesinde CNC tezgahlar ve makinalarımızın parçalarının hassas olarak üretimi yapılmaktadır. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak kalite politikalarımız arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz ürün kalitesi, hizmet ve katma değer ile sektörümüzün öncü firması haline gelmek.

Kaliteli, ekonomik ve geniş hizmet/ürün yelpazesi sunmak

İnsana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığımız projeleri kabul etmek

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna uygun hizmeti gerçekleştirmek

Nitelikli ve deneyimli iş gücü ile çalışmak ve standartlara uygun malzeme donanımı kullanmak

MİSYONUMUZ

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, dünya çapında teknolojiyi yakından takip ederek, sanayicilerimizin maliyetlerini en aza indirerek verimi arttıracak makinalarla hizmetlerine emin adımlarla devam etmesini sağlamak önceliğimizdir.

Hizmetin her aşamasında kaliteyi sağlamak

     Ulusal ve uluslararası standartlarda çalışmak
   İş ve işçi sağlığına önem vermek
    Çevreye büyük önem vermek
    Taleplere istenilen yer ve zamanda cevap vermek
  Kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak
  Müşteri ile aile sıcaklığı içinde ilişkileri geliştirmek ve sürdürmektir.

Empatech Makina Mühendislik olarak hedeflerimize emin adımlarla ulaşmanın mutluluğu ile sizinle tanışmayı samimiyetle ümit ediyoruz.